Bon podarunkowy / Ikona w prezencie


Bon podarunkowy

Bon podarunkowy jest oryginalnym pomysłem na prezent na każdą okazję i dla każdego. Pomaga obdarować bliską osobę upominkiem, który na pewno się spodoba, ponieważ wyboru dokonuje obdarowywany. Dzięki temu unikniecie Państwo zwrotów nietrafionych prezentów. Taki upominek zastępuje wręczenie bliskiej osobie prezentu w postaci gotówki, co nie raz może być krępujące i nieeleganckie. Bon podarunkowy jest wspaniałą formą spełnienia marzeń. Bon podarunkowy może zostać wymieniony na dowolny produkt oferowany przez Pracownię.

Zapytaj o bon podarunkowy


Ikona w prezencie

Ikona to drogocenny i unikalny prezent dla każdego. Wnosi w nasz dom, w nasze życie promień światła i błogosławieństwo Boże. Jest ważną relikwią rodzinną, często przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Dzięki temu chroni pamięć osoby obdarowującej.

Napisanie ikony według starej technologii zajmuje dużo czasu i jest pracochłonne.

 

Czasami zamawiający chcą zrobić prezent bliskiej osobie na konkretną okazję i termin, a czasu do jej wykonania jest bardzo nie wiele. Stąd też pracownia wypisuje dokument opisujący zamówioną ikonę oprawiony w elegancką okładkę. Sama ikona pojawia się nie co później. Ważnym jest aby ikona została napisana w spokoju, z modlitwą i dokładnie.

Zapytaj o ikonę w prezencie

error: Kopiowanie zabronione!!